Wellness Book Club Wellnes Club, klub, wellness, wellness magazín, wellness book, wellness pobyty | Wellness Book

  položek 0 (0ks)
  0,-
obsah košíku
Staň se fanouškem pohodlného
internetového nakupování na Facebooku

Wellness Book Club

Klubovou část platná pro 2 čísla časopisu v roce 2017, i když plánujeme čísla 4. 

Kategorie A Club - 50.000,-Kč plus 21%DPH  
Do každého čísla časopisu Wellness Book celkem za poplatek kalendářního roku v každém čísle 2 strany zdarma PR článku a 1 strana plošná reklama. Celkem k dispozici 3 strany v každém čísle časopisu. V případě konferencí časopisu Wellness Book 50% sleva na umístění prezentačního stánku a 10 minutová prezentace na konferenci.

Kategorie B Club - 35.000,-Kč plus 21%DPH
Do každého čísla časopisu Wellness Book celkem za poplatek kalendářního roku v každém čísle 1 strana zdarma PR článku a 1/2 strany plošná reklama. Celkem k dispozici 1,5 strany v  každém čísle časopisu.V případě konferencí časopisu Wellness Book 30% sleva na umístění prezentačního stánku a 10 minutová prezenatce na konferenci.

Kategorie C Club - 25.000,-Kč plus 21%DPH

Do každého čísla časopisu Wellness Book celkem za poplatek kalendářního roku v každém čísle 1 strany zdarma PR článku a 1/4 strany plošná reklama. Celkem k dispozici 1 a 1/4 strany v každém čísle časopisu. V případě konferencí časopisu Wellness Book 20% sleva na umístění prezentačního stánku a 5 minutová prezentace na konferenci.

Dokumenty a další záležitosti, které obdrží subjekt po vstupu do Wellenes Clubu časopisu Wellness Book. 

Certifikát o členství v klubu vždy platný na rok. Když vstoupí klient do klubu třeba v prosinci roku 2017, jeho poplatek platí do prosince 2018.